24 st. UCS servisa līnija 6 7409465

Vai rakstiet service@ucs.lv


 

string(7) "submenu" string(6) "client" Array
ucs.lv > Par UCS

Uzņēmumu grupa "UCS" ir viena no pazīstamākajām kompānijām HoReCa sektorā, kura ievieš specializētas datorizētas uzskaites un vadības sistēmas viesmīlības iestādēs pasaules vairākās valstīs.

Pat reiz "UCS" uzņēmumi veiksmīgi darbojas Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Polijā, Čehijā, Bulgārijā, Rumānijā, Serbijā, Azerbaidžānā, Gruzijā, Uzbekistānā, Moldovā, Vjetnamā, Vācijā, Īrijā, Lielbritānijā, Ēģiptē, Spānijā, ASV un citās valstīs.
Šobrīd UCS izstrādāta "R-Keeper" sistēma uzstādīta vairāk, ka 35000 restorānos visā pasaulē.  
UCS Baltijas valstīs jau darbojas kopš 1999. gada, piedāvājot risinājumu kompleksu „R-Keeper” viesmīlības nozares uzņēmumiem. Mūsu risinājumi pilnībā atbilst (vai tos ir iespējams pilnveidot) jebkura klienta prasībām un veicamā darba īpatnībām. Mūsu pieredzējušie un kvalificētie speciālisti pilnībā spēj novērtēt klienta vajadzības un piedāvās optimālo risinājumu biznesa attīstībai. UCS izstrādātie risinājumi ir pilnveidojušies gadu gaitā pateicoties sadarbībai ar profesionālākajiem viesmīlības uzņēmumiem. Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt tirgū vismodernākos risinājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģiskās iespējas, kā rezultātā mūsu klientiem ir iespēja gūt pārsvaru pār citiem tirgū dalībniekiem.
"UCS" risinājumi palīdz mūsu klientiem svarīgākos biznesa uzdevumos - būtiski samazināt neiegūtus ienākumus no vienas puses un palielināt pārdošanas apjomus no otras puses. 

Pašlaik „UCS” firma nodarbojās sekojošos pamatvirzienos:

  • sabiedriskas ēdināšanas uzņēmumu automatizācija un uzturēšana ar „R-Keeper” sistēmu palīdzību;
  • viesnīcu vadības sistēmas „Shelter” uzstādīšana un uzturēšana;
  • biļešu tirdzniecības risinājuma „Premjera” ieviešana kinoteātru tīklos, teātros un lielajos izklaides kompleksos.
  • sporta klubu, akvaparku, SPA administrēšanas risinājuma "EasySport“ izplatīšana.
Viss mūsu darbs ir veltīts tam, lai strādājot kopā ar mums klientam būtu drošības, sava svarīguma un lielas konkurēt spējas sajūta, lai klientam būtu rokās visi instrumenti būt līderiem tirgū un sajust prieku no mūsu sadarbības.

Vēlamies pateikties esošajiem klientiem, kuri mums ir jau uzticējušies. Paldies par labām atsauksmēm par „R-Keeper” sistēmu un vēlēšanos attīstīt biznesu ar jaunām idejām un tehnoloģijām. Sākam paldies arī jaunajiem klientiem, kuriem ir interese par mūsu produktiem, un ceram uz sekmīgu sadarbību nākotnē.

SIA "UCS" Lokomotīves 34, Rīga, LV-1057, Latvija / "UCS" ofisa tālr. 6 7409470 /" UCS" serviss atbildēs uz Jūsu jautājumiem pa tālr 6 7409465 / Rakstiet mums ucs@ucs.lv © 2017 SIA"UCS"

"UCS" grupas citas kompānijas : www.ucs.ru, www.ucs.lt, www.usc.ee About R-Keeper in Engish : www.rkeeper.com