24 st. UCS servisa līnija 6 7409465

Vai rakstiet service@ucs.lv


 

ucs.lv > Risinājumi > Kinoteātriem

„UCS - Premjera” – biļešu tirdzniecības risinā- jums kinoteātru tīkliem, teātriem un lielajiem izklaides kompleksiem.


Uz ko biļešu kasieris visvairāk tērē laiku, pārdodot biļetes? Pēc pieredzes ir zināms, ka liela daļa laika tiek patērēts vietas izvēlei zālē. Lai paātrinātu šo procesu, SIA "UCS" piedāvā uzstādīt otru monitoru vai LCD paneli blakus vai virs kases, kurā klientam būtu iespēja pašam aplūkot zāles plānu, brīvās un aizņemtās vietas, seansu sarakstu, filmas videoklipus utt. Tas nozīmē, ka, kamēr klients uzkavējas rindā pēc biļetēm, uz ekrāna būs redzams, kuras vietas ir aizņemtas, kuras – nē, radot iespēju laikus izvērtēt kur tieši būtu vēlme ieņemt vietu. Gadījumā, ja klients nevar aplūkot savu izvēlēto seansu vai filmu uz ekrāna, tad tas būs iespējams jau pienākot pie kases. Tātad, apkalpošanas process jebkurā gadījumā būs ātrāks.

 
 
Pašlaik „UCS-Premjera” ir ļoti izplatīta Krievijā. Sistēma ir uzstādīta 95% no Maskavas kinoteātriem un vairākās vietās Lietuvā. Latvijā pirmā šāda veida instalācija ir veikta kinoteātrī „Lora”.  

 

Produkti
Premjera -

biļešu pārdošanas sistēma.

Vēlaties vairāk informācijas? Vajadzīga konsultācija? Kontaktējaties ar mums!
Aizpildiet, lūdzu, formu un konsultanti atbildēs Jums!
Vārds
e-pasts
Tālrunis
Jūsu jautājums / pieprasījums

SIA "UCS" Lokomotīves 34, Rīga, LV-1057, Latvija / "UCS" ofisa tālr. 6 7409470 /" UCS" serviss atbildēs uz Jūsu jautājumiem pa tālr 6 7409465 / Rakstiet mums ucs@ucs.lv © 2017 SIA"UCS"

"UCS" grupas citas kompānijas : www.ucs.ru, www.ucs.lt, www.usc.ee About R-Keeper in Engish : www.rkeeper.com