24 st. UCS servisa līnija 6 7409465

Vai rakstiet service@ucs.lv


 

string(7) "submenu" string(6) "client" Array
ucs.lv > Projekti

"KFC" atvēršana RĪGĀ

2015. gadā augusta beigās ar jauno R-Keeper v7 sistēmu tika atklāts pirmais Latvijā KFC ātrās ēdināšanas uzņēmums, ko pārvalda Lietuvas "Cibus Restaurants" filiāle Latvijā.

KFC patlaban ir viens no lielākajiem ātrās ēdināšanas tīkliem pasaulē, kuram pieder vairāk nekā 20 000 restorānu 118 valstīs visā pasaulē. Uzņēmuma specializācija ir vistas gaļas burgeri, nageti un cita produkcija.

KFC ātrās ēdināšanas uzņēmuma vadītājas Aurelijas Gorelienas atsauksme par sadarbību ar UCS atvēršanas posmā:
„Runājot par sadarbību ar „UCS" uzņēmumu, esam ļoti apmierināti, ka izvēlējāmies kompāniju, kura spētu nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus mūsu IT sistēmām visā Baltijā un kam ir liela kompetence darbā ar restorānu vadības sistēmām.
R-Keeper programmatūra tika izvēlēta, jo tai ir vairākas priekšrocības un specializētas ātrās ēdināšanas aplikācijas, ko nevarēja piedāvāt citas restorānu uzskaites un vadības sistēmas. Tajā skaitā:
- Pasūtījumu elektroniskā rinda, kura mums reāli palīdz labāk un ātrāk apkalpot klientus, optimizējot restorāna darbinieku darbu.
- VDU (Video Display Unit) sistēma - izstrādāta speciāli Fast Food restorāna virtuves darba pārvaldei un optimizācijai.
- Kases stacijas interaktīvais "viesu" ekrāns (klienta displeja vietā) - lielisks mārketinga risinājums ātrās ēdināšanas restorāniem. Sistēma paredzēta reklāmas materiāla demonstrācijai brīvā no klientu apkalpošanas laikā. Papildus tam, brīdī kad tiek veidots un saglabāts aktuālais klienta pasūtījums kase ir spējīga vienlaicīgi ar tekošās kopsummas atspoguļošanu pati automātiski izvēlēties un radīt iepriekš definēto atsevišķo reklāmas sižetu, ar tieši šobrīd aktuālo saderīgo ēdienu.
Esam ļoti gandarīti, ka SIA „UCS" ir mūsu sadarbības partneris, jo saprotam, ka ar šo kompānijas piedāvāto risinājumu mums ir lielas iespējas attīstīties tālāk, soļot tehnoloģiju progresam līdzi.
Gribētos pateikties visiem SIA „UCS" darbiniekiem, īpaši Jevgenijam Šmitenbergam un Arvim Balodim par labi organizētiem un laicīgi paveiktiem darbiem pirmā Latvijas „KFC" objekta atvēršanas posmā. Par viņu atsaucību, profesionalitāti savā jomā un restorāna biznesa labu pārzināšanu.
Ceram uz turpmāko, tik pat lielisku, sadarbību nākotnē."

 

"Ķirsons māja"

 

"Lido" dibinātājs, uzņēmējs Gunārs Ķirsons atvēris jaunu ēdināšanas konceptu "Ķirsons Māja" - veikalu un bistro, kas piedāvās jaunus gaļas un kulinārijas produktus, un ēdienkarti ar starptautisku pieskaņu.

Pirmā "Ķirsons Māja" tika atvērta 2013. gada jūlijā ar R-Keeper v7 kases sistēmām, kuras ir integrētas ar jaunās paaudzes svariem.  R-Keeper v7 sistēma ir savienota ar „Hansa Financial" vadības un uzskaites programmatūru.

Latvijā ir iecerēts veidot veikalu-bistro ķēdi. Tāpat nākotnē varētu ķēdi paplašināt Baltijas mērogā, bet, ja augs pieprasījums, tad ar zīmolu "Ķirsons" plānots paplašināties arī tālāk par Baltijas reģiona valstīm.

 

 

Alus darītava un restorāns "Stargorod"

Rīgā, Republikas laukumā, darbu sācis ar R-Keeper sistēmu jauns uzņēmumus "Stargorod" - alus darītava un restorāns ar 400 vietām.

Restorāna īpašnieki, Ukrainas investori, projektā ieguldījuši apmēram 18 miljonus EURO. "Stargorod" ir viena no lielākajām alus darītavām un izklaides centriem Ukrainā, kam pieder restorāni Harkovā, Ļvovā un Doņeckā. Kompānijas koncepcija paredz alus darītavas un restorāna izvietošanu vienā ēkā, tādējādi ļaujot apmeklētājiem vērot alus darīšanu klātienē. "Stargorod" alus tiek brūvēts pēc čehu alus receptēm ar Čehijā iegādātām iekārtām, brūvēšanas procesu uzrauga Čehijas pārstāvji.
Visos „Stargorod" objektos uzņēmuma vadībai un uzskaitei tiek izmantota R-Keeper sistēma. Rigas restorānā tika uzlikti 2 R-Keeeper kases sistēmas, 5 viesmīļu stacijas, 6 Kitchen displey sistēmas, kā arī viesmīļi veiksmīgi lieto savā darbā 10 iPod iekārtas ar Viesmīļu programmatūru klientu pasūtījumu pieņemšanai.
Gribam novēlēt „Stargorod" uzņēmumam veiksmi un lielus panākumus darbā.

SIA "UCS" Lokomotīves 34, Rīga, LV-1057, Latvija / "UCS" ofisa tālr. 6 7409470 /" UCS" serviss atbildēs uz Jūsu jautājumiem pa tālr 6 7409465 / Rakstiet mums ucs@ucs.lv © 2017 SIA"UCS"

"UCS" grupas citas kompānijas : www.ucs.ru, www.ucs.lt, www.usc.ee About R-Keeper in Engish : www.rkeeper.com