Our offers

Solutions

For the catering industry

r_keeper solutions are designed to enhance the productivity and efficiency of the bistro, cafe, bar, restaurant, club.

Hotel industry

Ericsoft – Hotels Management Solution. It can also be used in motels, campsites, tourist resorts, guest houses. Help ensure fast and quality guest service.

Sport and beauty care

Customer service management and accounting system GYMGEST – gaming centers, amusement parks, spa centers, sports clubs, water parks, bowling alleyways and swimming pools.

Equipment for Warehouses

The U_C_S Company offers a wide range of facilities for efficient logistics, courier and warehouse operations – tracking, shipment and receipt of cargo and goods.

About UCS

The UCS group of companies is one of the most prominent companies in the HoReCa sector, which introduces specialized computerized accounting and management systems for hospitality establishments in a number of countries worldwide.

Even U_C_S companies are successfully operating in Lithuania, Latvia, Estonia, Russia, Ukraine, Poland, Czech Republic, Bulgaria, Romania, Serbia, Azerbaijan, Georgia, Uzbekistan, Moldova, Vietnam, Germany, Ireland, United Kingdom, Egypt, Spain, USA and other countries. .

Attēls2

OUR CUSTOMERS

What do our customers think?

Customer Reviews

Mēs meklējām risinājumus, kas nodrošinātu maksimālu pakalpojumu sniegšanas ātrumu, augstu sistēmas uzticamības līmeni, tai pat laikā nodrošinot arī augstu kontroli uzņēmumā. r_keeper sistēmu izmantojam jau 3 mūsu objektu uzskaites automatizācijai. Ērti varam sekot līdzi realizācijas procesam un viegli analizēt to. Sistēma ir izrādījusies vienkārša un viegli apgūstama. U_C_S mēs atklājām kā sadarbības kompetentu partneri, kas atbilst mūsu izvirzītajiem kritērijiem.

Lido Spice Direktore Rita Auziņa

Restorānu automatizācijas sistēma r_keeper netika izvēlēta pēc principa “gribu tā, kā ir citiem”. No sākuma līdz beigām mēs apzinājāmies šis sistēmas integrācijas nepieciešamību un ar to arī pāreju uz kvalitatīvi jaunu darbības principu. Nestāstīsim par visām r_keeper sistēmas iespējām un priekšrocībām, U_C_S firmā strādā daudz kompetentu speciālistu, kuri spēj to prezentēt. Var pateikt tikai vienu – izmantojot šo sistēmu iegūst gan klients, gan personāls un priekšniecība, vienā vārdā – absolūti visi…

SIA “Niks” administrācija („LaRocca”, „Studio 69”, „Royal casino”)

Lai gan apskatījām vairākus alternatīvus pazīstamus grāmatvedības un veikalu kases sistēmu piegādātājus, diemžēl, sarunājoties ar viņiem radās iespaids, ka klienta vajadzībām viņiem vai nu nav laika, vai arī šis bizness viņus vienkārši neinteresē… Tā kā veikals bija jāiekārto mēneša laikā, SIA UCS personā atradām sadarbības partneri, kas ir ieinteresēts sava klienta veiksmē, jo tajā redz arī sava biznesa panākumu sakni. Vadoties no principa “skopais maksā divreiz” uzskatām, ka salīdzinoši augstie ieguldījumi ir atbilstoši, un ilgtermiņā tie atmaksāsies gan sistēmas intuitīvi saprotamā un ērtā interfeisa, gan preču svītrkoda marķējuma, gan veikala preču kustības uzskaites pārskatāmības, gan arī funkcionalitātes pilnīguma dēļ, kas mūsu mazā veikaliņā ietaupa noliktavas pārziņa un preces marķētāja pusslodzi, gan arī rada darba komfortu…

Ieva Dāboliņa, Dainis Geidmanis, Veikals “LATVJU LIETAS”

Runājot par sadarbību ar U_C_S uzņēmumu, esam ļoti apmierināti, ka izvēlējāmies kompāniju, kura spētu nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus mūsu IT sistēmām visā Baltijā un kam ir liela kompetence darbā ar restorānu vadības sistēmām. r_keeper programmatūra tika izvēlēta, jo tai ir vairākas priekšrocības un specializētas ātrās ēdināšanas aplikācijas, ko nevarēja piedāvāt citas restorānu uzskaites un vadības sistēmas…

KFC Latvijas filiāles vadītāja Aurelija Goreliene

OUR PARTNERS

UCS Staff

Our team

We have a great team of high-level specialists who are able to offer you optimal automation projects and answer questions about the latest products! Call, write – we’ll be happy to share your knowledge.

team3

Our Blog

News

UCS operation during an emergency

Despite the difficult situation, the UCS team will continue to work and provide services during and after the quarantine period.Companies that have decided to suspend their operations temporarily, as well as to resume operations after a break, please notify us by emailing service@ucs.lv. Let’s be positive, strong and healthy!

Akcija r_keeper licences iegādei

AKCIJA R-KEEPER LICENCES IEGĀDEI Cienījamie partneri! Mēs vēlamies uzturēt regulārus kontaktus ar mūsu ilgtermiņa klientiem, biežāk sazināties ar Jums, piedāvāt jaunus produktus un iespējas iegādāties modernus risinājumus…

Svarīga informācija r_keeper lietotājiem

Cien. sadarbības partneri, Vēlamies Jūs informēt, ka 2015.gada decembrī ir apstiprināti grozījumi jau 2014.gada februārī pieņemtajiem Ministru Kabineta Noteikumiem Nr. 95 (tehniskās prasības) un Nr.96…

The best solution for your business and development today.

The r_keeper7 cash register system is compliant with MK96 and is registered in the VID database.

WANT MORE INFORMATION?

COMPLETE, PLEASE, FORM AND CONSULTANTS WILL CONTACT YOU!

  Attention! If you press “SEND” button You agree that SIA UCS collects your name, email, phone number and your message so that our representative can reach out to you to service your enquiry. Check out our Privacy Policy for the full understanding of how we protect and manage your submitted data.

  Address:
  Lokomotives 34, Riga, Latvia, LV-1057
  Sales department:
  (+371) 67 409 470
  Write to sales department:
  sales@ucs.lv
  24h Service:
  (+371) 67 409 465
  Write to the service department:
  service@ucs.lv