Наши предложения

Решения

Ресторанам

Решение r_keeper предназначено для повышения производительности и эффективности обслуживания в ресторанах, бистро, кафе, барах, клубах.

Гостиницам

Ericsoft – решение для управления гостиничным комплексом. Его также можно использовать в мотелях, кемпингах, туристических курортах, гостевых домах. Помогает обеспечить быстрое и качественное обслуживание гостей.

Спорт клубам и салонам красоты

Система управления и учета обслуживания клиентов ABONEMENTS предназначена для спортивных клубов, спа-центров, игровых центров, парков аттракционов, аквапарков, боулингов и плавательных бассейнов.

Оборудование для складов

Мы предлагаем складское оборудование: сканеры штрих-кода, терминалы данных, принтеры этикеток, мобильные принтеры.

Про нас

U_C_S является одной из самых известных компаний в секторе HoReCa, которая предлагает компьютеризированную систему учета и управления для предприятий общественного питания r_keeper во многих странах мира.

Компании U_C_S успешно работают в Литве, Латвии, Эстонии, России, Украине, Польше, Чехии, Болгарии, Румынии, Сербии, Азербайджане, Грузии, Узбекистане, Молдове, Вьетнаме, Германии, Ирландии, Великобритании, Египте, Испании, США и других стран.

Attēls2

Наши клиенты

Что думают наши клиенты?

Отзывы клиентов

Mēs meklējām risinājumus, kas nodrošinātu maksimālu pakalpojumu sniegšanas ātrumu, augstu sistēmas uzticamības līmeni, tai pat laikā nodrošinot arī augstu kontroli uzņēmumā. r_keeper sistēmu izmantojam jau 3 mūsu objektu uzskaites automatizācijai. Ērti varam sekot līdzi realizācijas procesam un viegli analizēt to. Sistēma ir izrādījusies vienkārša un viegli apgūstama. U_C_S mēs atklājām kā sadarbības kompetentu partneri, kas atbilst mūsu izvirzītajiem kritērijiem.

Lido Spice Direktore Rita Auziņa

Restorānu automatizācijas sistēma r_keeper netika izvēlēta pēc principa “gribu tā, kā ir citiem”. No sākuma līdz beigām mēs apzinājāmies šis sistēmas integrācijas nepieciešamību un ar to arī pāreju uz kvalitatīvi jaunu darbības principu. Nestāstīsim par visām r_keeper sistēmas iespējām un priekšrocībām, U_C_S firmā strādā daudz kompetentu speciālistu, kuri spēj to prezentēt. Var pateikt tikai vienu – izmantojot šo sistēmu iegūst gan klients, gan personāls un priekšniecība, vienā vārdā – absolūti visi…

SIA “Niks” administrācija („LaRocca”, „Studio 69”, „Royal casino”)

Lai gan apskatījām vairākus alternatīvus pazīstamus grāmatvedības un veikalu kases sistēmu piegādātājus, diemžēl, sarunājoties ar viņiem radās iespaids, ka klienta vajadzībām viņiem vai nu nav laika, vai arī šis bizness viņus vienkārši neinteresē… Tā kā veikals bija jāiekārto mēneša laikā, SIA UCS personā atradām sadarbības partneri, kas ir ieinteresēts sava klienta veiksmē, jo tajā redz arī sava biznesa panākumu sakni. Vadoties no principa “skopais maksā divreiz” uzskatām, ka salīdzinoši augstie ieguldījumi ir atbilstoši, un ilgtermiņā tie atmaksāsies gan sistēmas intuitīvi saprotamā un ērtā interfeisa, gan preču svītrkoda marķējuma, gan veikala preču kustības uzskaites pārskatāmības, gan arī funkcionalitātes pilnīguma dēļ, kas mūsu mazā veikaliņā ietaupa noliktavas pārziņa un preces marķētāja pusslodzi, gan arī rada darba komfortu…

Ieva Dāboliņa, Dainis Geidmanis, Veikals “LATVJU LIETAS”

Runājot par sadarbību ar U_C_S uzņēmumu, esam ļoti apmierināti, ka izvēlējāmies kompāniju, kura spētu nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus mūsu IT sistēmām visā Baltijā un kam ir liela kompetence darbā ar restorānu vadības sistēmām. r_keeper programmatūra tika izvēlēta, jo tai ir vairākas priekšrocības un specializētas ātrās ēdināšanas aplikācijas, ko nevarēja piedāvāt citas restorānu uzskaites un vadības sistēmas…

KFC Latvijas filiāles vadītāja Aurelija Goreliene

Наши партнеры

Персонал

НАША КОМАНДА

У нас отличная команда высоко квалифицированных специалистов, которые могут предложить вам оптимальный проект автоматизации и ответить на вопросы о новейших продуктах! Звоните, пишите – мы будем рады поделиться своими знаниями.

team3

Наш блог

новости

Работа UCS в период чрезвычайной обстановки

Несмотря на сложную обстановку из-за короновируса, команда UCS будет продолжать работать и предоставлять услуги в течение и после периода карантина.Наш сервис по приёму телефонных звонков для консультаций работает так же, как и раньше. Компании, которые решили временно приостановить свою деятельность, а также возобновить работу после перерыва, пожалуйста, сообщите нам об этом по электронной почте service@ucs.lv. Будем позитивными, сильными и здоровыми!

Akcija r_keeper licences iegādei

AKCIJA R-KEEPER LICENCES IEGĀDEI Cienījamie partneri! Mēs vēlamies uzturēt regulārus kontaktus ar mūsu ilgtermiņa klientiem, biežāk sazināties ar Jums, piedāvāt jaunus produktus un iespējas iegādāties modernus risinājumus…

Svarīga informācija r_keeper lietotājiem

Cien. sadarbības partneri, Vēlamies Jūs informēt, ka 2015.gada decembrī ir apstiprināti grozījumi jau 2014.gada februārī pieņemtajiem Ministru Kabineta Noteikumiem Nr. 95 (tehniskās prasības) un Nr.96…

Лучшее решение для вашего бизнеса и развития.

Кассовая система r_keeper7 отвечает всем требованиям MK96 и зарегистрирована в базе данных VID.

ХОТИТЕ БОЛЬШЕ ИНФОРМАЦИИ?

ПОЖАЛУЙСТА, ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ И КОНСУЛЬТАНТЫ СВЯЖУТСЯ С ВАМИ!

Attēls1

Внимание! Если вы нажимаете кнопку «ПОСЛАТЬ», вы соглашаетесь, что SIA UCS собирает и обрабатывает ваши данные (имя, адрес электронной почты, номер телефона и ваше сообщение), чтобы наш представитель мог связаться с вами и ответить на ваш запрос. Ознакомьтесь с нашей Политикой конфиденциальности для полного понимания того, как мы защищаем данные.

Адрес:
Lokomotives 34, Riga,                               Latvia, LV-1057
Отдел продаж: 

(+371) 67 409 470

Напишите в отдел продаж:
sales@ucs.lv
24/7  cервис:
(+371) 67 409 465
Напишите в сервисный отдел:
service@ucs.lv