JAUNĀS KASES SISTĒMAS MODELIS RKEEPER7-R ir klāt !!!

2017.gada 7.jūlijā vienotajā VID datubāzē tika piereģistrēta R_KEEPER7 kases sistēma (modelis RKEEPER7-R 1.0.0.1), kuru pārbaudes institūcija ir atzinusi par atbilstošu MK noteikumu Nr. 96 prasībām. Tā ir piemērota jebkura lieluma sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumam: gan ātrās ēdināšanas restorāniem, bāriem, konditorejām, gan restorāniem, kas apkalpo klientus pie galdiņiem. Jaunā kases sistēma RKEEPER7-R ietver sevī arī starprēķinu izdrukas iespējamību.
Pirmkārt ar vēstules starpniecību, gribam pateikties Jums par pacietību jaunā fiskālā risinājuma tapšanas un reģistrācijas periodā, kurā no mūsu puses tika ieguldīts liels sagatavošanās, izstrādes darbs un mūsu personāla laiks.
Šobrīd mēs veicam visus nepieciešamos priekšdarbus, lai organizētu fiskālo atmiņas moduļu ražošanu un sagatavošanu nomaiņai pie klientiem, kas ikdienā jau izmanto R_KEEPER7 risinājumu. Tiem, kas joprojām lieto iepriekšējās paaudzes R_KEEPER6 kases sistēmas, būtu nepieciešams pirms tam veikt esošo sistēmu modernizāciju.
Papildus gribam informēt, ka jau esam uzstādījuši vairāk par 50 kases sistēmām atbilstoši aktuālo MK noteikumu prasībām pirmajos objektos.
Pārskatot darba plānus, esam gatavi sākt R_KEEPER7 kases sistēmu pielāgošanu klientu objektos jau ar šī gada 7.augustu, plānveidīgi izdalot resursus uz veicamajiem darbiem. Tāpēc, lai varētu saskaņot ar katru uzņēmumu individuāli fiskālu nomaiņas grafiku un ar to saistītas izmaksas, lūdzam Jūs pieteikties, rakstot uz MK96@ucs.lv, minot uzņēmuma nosaukumu un vēlamo darbu izpildes laiku. Savukārt mēs Jums sniegsim atbildi 3 darba dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas, informējot par saskaņotajiem termiņiem.

Paldies Jums par uzticību!
Jūsu UCS kolektīvs
2017. gada 24. jūlijs

Related Posts