2019. gada aprīlī Rīgā tika atvērts jauns izklaides un tirdzniecības komplekss Akropole.

SIA U_C_S ir veiksmīgi aprīkojis ar r-keeper restorānu vadības un uzskaites sistēmu 18 objektus, tādus ka: Cofee Inn, Apollo Cafe, AN FOOD, London Grill, Coffee Nation, Eiropica, Paslēptās receptes, Albineta, Espressoblue, Caramel Manufactury u.c.. Sporta centrā Lemon GYM U_C_S instalējusi turniketus.

r_keeper tagad arī Rīgas Centrāltirgū

2019. gada janvāra vidū, pēc divus gadus ilgas rekonstrukcijas, apmeklētājiem savas durvis vēra Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljons, kur visos 23 sabiedriskās ēdināšanas objektos lieto r_keeper restorānu vadības un uzskaites sistēmu.

Kā pieteikties R-Keeper v7 kases sistēmas fiskāla moduļa jauninājumam?

Lai varētu saskaņot ar katru uzņēmumu individuāli fiskālu nomaiņas grafiku un ar to saistītas izmaksas, lūdzam Jūs pieteikties, rakstot uz MK96@ucs.lv, minot uzņēmuma nosaukumu un vēlamo darbu izpildes laiku, vai zvanot pa tālr. 67409470.

Atvērts jauns kinoteātris ar biļešu pārdošanas sistēmu “Premjera”.

2018. gada februārī Jūrmalas tirdzniecības centrā “Korso” 3.stāvā tika atvērts kinoteātris “Star Cinema” ar U_C_S biļešu tirdzniecības sistēmu “Premjera”. Viesi varēs ērti izvēlēties sēdvietas un nopirkt kino biļetes, izmantojot divas tirdzniecības vietas.

Jauns pakalpojums – datu terminālu noma inventarizācijām!

Klientu ērtībām piedāvājam datu terminālu nomu (kopā ar programmatūru) inventarizāciju veikšanai…

Pasaules jaunākās tendences restorānu nozarē 2018. gadā, 1. daļa

Restorāna spilgta koncepcija un garšīga maltīte, patīkami iespaidi, nevainojams serviss un iespēja komunicēt on-line režīmā—tās ir lietas, kas pēc kompānijas U_C_S ekspertu domām dominēs šajā gadā.

Akcija r_keeper licences iegādei

AKCIJA R-KEEPER LICENCES IEGĀDEI Cienījamie partneri! Mēs vēlamies uzturēt regulārus kontaktus ar mūsu ilgtermiņa klientiem, biežāk sazināties ar Jums, piedāvāt jaunus produktus un iespējas iegādāties modernus risinājumus…

Atvērts jauns Lido restorāns

“Lido” atvēra vēl vienu restorānu “Lido” jaunā ēdināšanas vieta atrodas centra “Origo” B korpusā, Stacijas laukumā 2, Rīgā. Tās kopējā platība ir 332 kvadrātmetri, no kuriem 131 kvadrātmetru aizņem apmeklētāju zāle …

Svarīga informācija r_keeper lietotājiem

Cien. sadarbības partneri, Vēlamies Jūs informēt, ka 2015.gada decembrī ir apstiprināti grozījumi jau 2014.gada februārī pieņemtajiem Ministru Kabineta Noteikumiem Nr. 95 (tehniskās prasības) un Nr.96…