Sertificēts jauns pašapkalpošanās kiosks

Mums ir lieliskās ziņas: SIA UCS ir pabeidzis sertifikācijas procesu un piereģistrējis Valsts Ieņēmumu Dienestā jauno pašapkalpošanās kiosku – R_KEEPER.

Read More

Ēdiens un mazliet vairāk

“Ir milzīga interese par visu, ko cilvēki redz kā svētkus, piedzīvojumus, iesaistīšanos, jaunu pieredzi, wow efektu. Šajās pēc pandēmijas dienās uzvarētāji ir tie, kas dara kaut ko ļoti spilgtu.” Restorānu kritiķis Vadims Dukovskis.

Read More

UCS miniPos kases sistēma – pirmais SIA UCS izstrādājums nelielam uzņēmumam.

Jaudīga, mūsdienīga, kompakta viss-vienā kases sistēma. UCS miniPos var strādāt divos režīmos: savienot ar klienta uzskaites sistēmu un var strādāt kā patstāvīgā kases sistēma.

Read More

Valsts Ieņēmumu Dienestā ir piereģistrēta r_keeper kases sistēmas jaunā versija.

Vēlamies Jūs informēt, ka esam veikuši mūsu restorānu darba automatizācijas sistēmas r_keeper_7 uzlabojumus un jauninājumus, kā rezultātā ir veiktas nozīmīgas izmaiņas kases sistēmas darbībā.

Read More

Kā organizēt ēdienu līdzņemšanas procesu ar r_keeper

Karantīnas un ierobežojumu apstākļos jau iepriekš populārais darba formāts līdzņemšanai jeb take away ir kļuvis sevišķi aktuāls. Ir vieglāk organizēt pasūtījumu līdzņemšanai, nevis uzsākt savu pārtikas piegādi. Restorānam neveidosies lieli izdevumi: pietiek pārdomāt ēdienkarti, iegādāties ērtu iepakojumu un uzstādīt automatizācijas sistēmu.

Read More

Atsvaidzinošas idejas siltām vasaras dienām

Ja vēl neesat izlēmis, kā iepriecināt sava restorāna viesus, tad mūsu idejas jums var būt noderīgas.

Read More

KFC turpina aktīvi attīstīties Igaunijā

Neskatoties uz sarežģīto situāciju, KFC (franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs Apollo Group) atvēris vēl divus ātras apkalpošanas restorānus Igaunijā, aprīkojot tos ar r_keeper sistēmu.

Read More

HoReCa TOP tendences 2021

Tendences, kuras ietekmēs restorānu biznesu 2021.gadā.

Read More

r_keeper klubiņam pievienojās restorāns-bārs Centro Beer Museum

r_keeper klubiņam pievienojās restorāns-bārs Centro Beer Museum.

Read More

Mākslīgā intelekta integrācija ar r_keeper.

2020.gada rudenī, UCS partneris, uzņēmums Carbis, pabeidza strādāt pie unikāla projekta – mākslīgā intelekta (redzes) integrācijas Skala Vision ar r_keeper kasi. Kā tas strādā un palīdz uzlabot servisa kvalitāti, par to mūsu rakstā.

Read More