Produktu krājumi – kā uzņēmumam nepalikt mīnusos

Optimālajai preču rezervju problēmai vajadzētu uztraukt ne tikai restorāna virtuves darbiniekus, bet arī finanšu direktoru. Pirmkārt, krājumi, ir no apgrozības izņemtie līdzekļi un, otrkārt, papildus izdevumi to uzturēšanai. Taču tajā pašā laikā, produktu trūkums, tas ir risks, jo būtiski var samazināties ieņēmumu daudzums.
Kā atrast balansu? Ar kādiem riskiem restorāns var saskarties, ja tiek veidotas pārmērīgas produktu rezerves vai arī tās netiek veidotas vispār?

Read More

UCS darbība ārkārtas stāvokļa laikā

Neskatoties uz sarežģīto situāciju, UCS komanda turpinās strādāt un sniegt pakalpojumus karantīnas periodā, kā arī pēc tā. Mūsu zvanu centrs joprojām darbojas, lai sniegtu jums konsultācijas, ja tādas nepieciešamas. Uzņēmumi, kas pieņēmuši lēmumu apturēt uz laiku savu darbību, kā arī atsākot darbību pēc pārtraukuma, lūdzam par to ziņot, rakstot e-pastu uz service@ucs.lv.
Būsim pozitīvi, spēcīgi un veseli! Kopā, bez panikas, varēsim izturēt visus dzīves pārbaudījumus.

Read More

2019. gada aprīlī Rīgā tika atvērts jauns izklaides un tirdzniecības komplekss Akropole.

SIA U_C_S ir veiksmīgi aprīkojis ar r-keeper restorānu vadības un uzskaites sistēmu 18 objektus, tādus ka: Cofee Inn, Apollo Cafe, AN FOOD, London Grill, Coffee Nation, Eiropica, Paslēptās receptes, Albineta, Espressoblue, Caramel Manufactury u.c.. Sporta centrā Lemon GYM U_C_S instalējusi turniketus.

Read More

r_keeper tagad arī Rīgas Centrāltirgū

2019. gada janvāra vidū, pēc divus gadus ilgas rekonstrukcijas, apmeklētājiem savas durvis vēra Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljons, kur visos 23 sabiedriskās ēdināšanas objektos lieto r_keeper restorānu vadības un uzskaites sistēmu.

Read More

Kā pieteikties R-Keeper v7 kases sistēmas fiskāla moduļa jauninājumam?

Lai varētu saskaņot ar katru uzņēmumu individuāli fiskālu nomaiņas grafiku un ar to saistītas izmaksas, lūdzam Jūs pieteikties, rakstot uz MK96@ucs.lv, minot uzņēmuma nosaukumu un vēlamo darbu izpildes laiku, vai zvanot pa tālr. 67409470.

Read More

Atvērts jauns kinoteātris ar biļešu pārdošanas sistēmu “Premjera”.

2018. gada februārī Jūrmalas tirdzniecības centrā “Korso” 3.stāvā tika atvērts kinoteātris “Star Cinema” ar U_C_S biļešu tirdzniecības sistēmu “Premjera”. Viesi varēs ērti izvēlēties sēdvietas un nopirkt kino biļetes, izmantojot divas tirdzniecības vietas.

Read More

Jauns pakalpojums – datu terminālu noma inventarizācijām!

Klientu ērtībām piedāvājam datu terminālu nomu (kopā ar programmatūru) inventarizāciju veikšanai…

Read More

Pasaules jaunākās tendences restorānu nozarē 2018. gadā, 1. daļa

Restorāna spilgta koncepcija un garšīga maltīte, patīkami iespaidi, nevainojams serviss un iespēja komunicēt on-line režīmā—tās ir lietas, kas pēc kompānijas U_C_S ekspertu domām dominēs šajā gadā.

Read More

Akcija r_keeper licences iegādei

AKCIJA R-KEEPER LICENCES IEGĀDEI Cienījamie partneri! Mēs vēlamies uzturēt regulārus kontaktus ar mūsu ilgtermiņa klientiem, biežāk sazināties ar Jums, piedāvāt jaunus produktus un iespējas iegādāties modernus risinājumus…

Read More

Atvērts jauns Lido restorāns

“Lido” atvēra vēl vienu restorānu “Lido” jaunā ēdināšanas vieta atrodas centra “Origo” B korpusā, Stacijas laukumā 2, Rīgā. Tās kopējā platība ir 332 kvadrātmetri, no kuriem 131 kvadrātmetru aizņem apmeklētāju zāle …

Read More