Mēs attīstāmies, lai klientiem būtu pieejami visi rīki, kas nepieciešami tirgus līderiem un viņi būtu pārliecināti par savu konkurētspēju. Mums ir svarīga individuāla pieeja katram klientam un viņa vajadzībām, ka arī tas, lai klienti justos novērtēti un gūtu prieku no sadarbības.

Izsakām pateicību par uzticību un labām atsauksmēm esošajiem klientiem, kuri  attīsta uzņemējdarbību ar jaunām idejām un tehnoloģijām. Sakām paldies arī jaunajiem klientiem, kuriem ir interese par mūsu produktiem, un ceram uz sekmīgu sadarbību nākotnē.

PAR MUMS

Uzņēmumu grupa U_C_S  ir viena no pazīstamākajām kompānijām Latvijā, kura ievieš specializētas datorizētas uzskaites un vadības sistēmas viesmīlības nozarē.

U_C_S kompānijas  vēsture sākās 1992. gadā, kad to dibināja daži jauni talantīgi studenti. Kopš tā laika U_C_S  ir izaudzis līdz lielam uzņēmumam, kas veiksmīgi darbojas vairākās pasaules valstīs, tajā skaitā arī  Baltijas valstīs. Kompānijas kredo ir nepārtraukti sekot jaunajām tendencēm un attīstīt HoReCa automatizācijas risinājumus, dibināt partnerattiecības ar klientiem, kas balstās uz savstarpēju uzticību un cieņu.

Pašlaik r_keeper sistēmu savā darbā izmanto jau vairāk par 50 000 restorānu visā pasaulē:  Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Polijā, Čehijā, Bulgārijā, Rumānijā, Serbijā, Azerbaidžānā, Gruzijā, Uzbekistānā, Moldovā, Vjetnamā, Vācijā, Īrijā, Lielbritānijā, Ēģiptē, Spānijā, Mongolijā, Turcijā un citās valstīs.

U_C_S Baltijas valstīs darbojas jau kopš 1999. gada, piedāvājot risinājumu kompleksu r_keeper viesmīlības nozares uzņēmumiem. Mūsu risinājumus var pilnībā pielāgot jebkura klienta prasībām. U_C_S izstrādātie risinājumi ir pilnveidojušies gadu gaitā pateicoties sadarbībai ar profesionālākajiem viesmīlības uzņēmumiem. Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt tirgū vismodernākos risinājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģiskās iespējas, kā rezultātā mūsu klientiem ir iespēja gūt pārsvaru pār citiem tirgū dalībniekiem.

M Ū S U    K L I E N T I

ESAM LIELISKA KOMANDA. MĀKAM LABI STRĀDĀT UN ATPŪSTIES KOPĀ.

M Ū S U   S A D A R B Ī B A S   P A R T N E R I