Pašapkalpošanās termināļi

PARTTEAM & OEMKIOSK pašapkalpošanās termināļi

Šos Portugāles izcelsmes kioskus var izmantot kā ēdināšanas uzņēmumos, tā arī mazos veikalos, sporta klubos, skaistum kopšanas centros, viesnīcās un citās klientu apkalpošanās iestādēs. Laba kvalitāte, laba cena, labs serviss. Izcils risinājums ātrai un kvalitatīvai klientu apkalpošanai.

Vairāk aktuālās informācijas par PARTTEAM & OEMKIOSK kioskiem lasiet šeit.

HANASIS pašapkalpošanās termināļi

Atrisiniet virtuves darbinieku algas pieauguma problēmu ar Hanasis pašapkalpošanās sistēmu. Vairāk pasūtījumu – lielāka alga. Hanasis sistēmas ir viegli instalēt un apkalpot, integrējas ar kredītkaršu nolasītājiem, printeriem, skeneriem, fotoaparātiem. utt. Var izmantot kā ēdināšanas uzņēmumos, tā arī medicīnas iestādēs.

Vairāk par Hanasis kioskiem lasiet šeit.

FEC pašapkalpošanās termināļi

Kompānija FIRICH Enterprises Co piedāvā ne tikai kases sistēmas – FEC ir viena no lielākiem un labākiem pasūtījumu termināļu/kiosku ražotājiem .
FEC KIOSKS ir savrups,ar elastīgu konfigurāciju, racionālo dizainu, var integrēt ar kredītkaršu nolasītājiem, printeriem, skeneriem, fotoaparātiem. utt. Ir piemērots pasūtījumu un norēķinu veikšanai  fast food /bistro  uzņēmumos.  Labs rīks rindas mazināšanai pie kases.
Vairāk aktuālās informācijas par FEC pašapkalpošanās termināļiem lasiet  šeit.