Atsvaidzinošas idejas tavam restorānam siltajā vasaras laikā.

Datums: 15.06.2021

Vienmēr ir patīkamāk pavadīt karstu dienu baudot vēso dzērienu, kas lieliski remdē slāpes. 😉 Tāpēc, tuvojoties vasarai, daudzās iestādēs parādās sezonas ēdienkarte, kurā papildus vasaras sezonas ēdieniem īpaša uzmanība tiek pievērsta bezalkoholisko dzērienu tēmai. Ja vēl neesat izlēmis, kā iepriecināt viesus, tad mūsu idejas jums var būt noderīgas.

🍹Mājas limonāde kā svaiguma epicentrs. Maz ko var salīdzināt ar šī dzēriena vēso svaigumu, jo tajā ir ledus un augļi, kas papildina jūsu ūdens bilanci un enerģiju. Nebaidieties eksperimentēt un atrodiet savas kombinācijas – baziliku ar gurķi, zemenes ar pasifloru vai citrusaugļus ar dzērvenēm. Galvenais padoms: neaizraujieties ar sīrupiem, jo ​​pārāk salda garša var sabojāt visu dzērienu.

🍹Lassi – atsvaidzinošs sveiciens no Indijas.  Ceļotāji zina, ka lassi ir iecienīts dzēriens valstīs ar karstu klimatu, kur vietējiem iedzīvotājiem tas ir kļuvis par īstu glābiņu. Sākotnējā receptē ietilpst jogurts, ūdens, sāls, cukurs, garšvielas, augļi un ledus, un visas sastāvdaļas pēc tam tiek saputotas.

🍹Detox kokteiļi. Mūsdienās cilvēki ir pārdomājuši savu attieksmi pret veselību un saprot tās vērtību, tāpēc arvien vairāk ir pareiza uztura piekritēju. Jūs varat iepriecināt savus viesus ar dārzeņu un augļu kokteiļiem, pievienojot ledu. Rabarberu, seleriju, avokado vai ogu maisījumi – ar tiem jūsu vasaras ēdienkarte mirdzēs ar spilgtām krāsām.

🍹 Aukstās zāļu tējas ar augļiem izsmalcinātiem viesiem. Karstas tējas dzeršana karstumā, protams, ir apšaubāma ideja, bet auksts dzēriens ar garšaugiem patiks daudziem viesiem. Ivan čaj tēja, kumelītes, citrona balzams, liepziedi – ēdienkartes klāstu ierobežo tikai jūsu iztēle. Pievienojiet dzērienam vairāk augļu vai ogu un šīs pozīcijas panākumi ir garantēti!

#r_keeper