Dzeramnauda ir viens no galvenajiem viesmīļa stimuliem labāk apkalpot viesi, taču tās saņemšana mūsdienās, kad daļai jūsu viesiem nav līdzi skaidras naudas, ir bieži vien apgrūtināta.

Datums: 01.12.2023

Dzeramnauda ir viens no galvenajiem viesmīļa stimuliem labāk apkalpot viesi, taču tās saņemšana mūsdienās, kad daļai no jūsu viesiem nav līdzi skaidras naudas, ir bieži vien apgrūtināta. Mēs piedāvājam DennyTips, kas viegli, ātri un droši atrisinās šo jautājumu.

DennyTip vairākas priekšrocības:

– Ātra un vienkārša uzstādīšana: Jūsu uzņēmuma komanda var ātri un ērti piereģistrēties un izmantot DennyTips.
– Viesmīļu motivācija: DennyTips veicina darbinieku interesi sniegt augstākas kvalitātes apkalpošanu.
– Ērtums viesiem: nodrošiniet klientiem veikt dzeramnaudas maksājumus, neraizējoties, ka līdzi nav skaidras naudas.
– Droši un mūsdienīgi: DennyTips droši maksājumu procesi, pilnībā pielāgoti mūsdienu prasībām.

Trīs veidi, kā saņemt dzeramnaudu digitālā veidā:

1.veids, izmantojot izdrukāto čekā QR kodu (r_keeper sistēmā):
– Veiciet ātru reģistrāciju https://www.dennytips.com vietnē (kā uzņēmuma komanda).
– Informējiet SIA UCS darbiniekus, ka esat reģistrēts DennyTips lietotnē un saskaņojiet Jums ērtāko laiku, kad servisa inženieris varētu veikt jauninājumu kases sistēmā (QR koda izdruka fiskālā čekā).
– Viesis noskenē QR kodu ar savu viedtālruni un viņam automātiski atvērsies DennyTips vietne. Klients var ērti izvēlēties no saraksta, cik lielu dzeramnaudu viņš vēlas atstāt viesmīlim.
– Pēc dzeramnaudas izvēles un apmaksas, summa nonāk restorāna komandas DennyTips kontā.
– Tālāk, atskaitot transakcijas komisijas naudu, līdzekļi tiek pārskaitīti uz viesmīļu personīgiem kontiem (naudas sadalīšanai starp komandas locekļiem jābūt vienai atbildīgai personai).

Restorānam un lietotājiem pats DennyTips risinājums nemaksā neko. Uzņēmumam jāmaksā tikai par servisa darbiem. Nav DennyTips apkopes, vai ikmēneša maksas, nav līguma ar noteikto termiņu. Klientam ir minimālā naudas transakcijas maksa , par kuru viņš tiek informēts, maksājot dzeramnaudu.

2.veids, izmantojot UCS maksājumu terminālus:

Gadījumā, un Jūsu uzņēmums vēlas izmantot maksājumu terminālus dzeramnaudas saņemšanai, tad mūsu serviss ieprogrammēs terminālos papildus funkcijas (tas attiecas tikai uz termināliem, kas tika iegādāti UCS kompānijā).

DennyTips Ievešanas process:

– Veiciet ātru reģistrāciju https://www.dennytips.com vietnē (kā uzņēmuma komanda).
– Informējiet SIA UCS darbiniekus, ka esat piereģistrēti DennyTips lietotnē un saskaņojiet Jums visērtāko laiku, kad servisa inženieris varētu veikt jauninājumu maksājumu terminālā.
Kad iestatīšanas process ir pabeigts, dzeramnaudas apmaksa notiek sekojošā veidā:
– No terminālā piedāvātā saraksta izvēlaties viesmīlī, kurš apkalpo galdiņu.
– Ievadam pasūtījuma summu.
– Piedāvājam viesim izvēlēties vienu no ieprogrammētām dzeramnaudām summām vai ievadīt savu summu.

Šis vienkāršs un intuitīvs process ļauj ērti veikt dzeramnaudas apmaksu bezskaidras naudas veidā, piedāvājot elastīgas iespējas gan klientiem, gan uzņēmuma personālam.
Uzņēmums maksā tikai par termināla programmēšanas darbiem. Nav DennyTips apkopes, vai ikmēneša maksas, nav līguma ar noteikto termiņu. No dzeramnaudas tiek automātiski noņemta transakcijas nauda (šajā gadījumā – no viesmīļu kontiem) .

3.veids, izmantojot izdrukātus QR-kodus:
– Veiciet reģistrāciju https://www.dennytips.com vietnē (kā uzņēmuma komanda). Saņemiet QR-kodu.
– Izdrukājiet uzlīmes ar jūsu uzņēmumam ģenerētu QR kodu vēlamajā dizainā. Novietojiet izdrukātas uzlīmes uz galdiem, salvešu turētājiem vai čeku kastītēs, lai klienti varētu tās viegli pamanīt un skenēt.
– Jūsu komandai jāizvēlas atbildīgo cilvēku, kurš pēc restorāna politikas sadalīs dzeramnaudu starp komandas dalībniekiem. Nauda tiks pārskaitīta uz darbinieku (viesmīļu, pavāru utt) uzrādītiem kontiem.
Kad iestatīšanas process ir pabeigts, dzeramnaudas apmaksa notiek sekojošā veidā:
– Klients, noskenējot ar savu telefonu QR kodu, tiks novirzīts tālāk uz Jūsu uzņēmuma DennyTips sadaļu, kur varēs izvēlēties viesmīli un dzeramnaudas summu. Par dzeramnaudas maksājumu klientam būs pieprasīts neliels procents no izvēlētās dzeramnaudas summas (klients tiks par to brīdināts).

Ja rodas jautājumi vai vēlaties saņemt papildinformāciju, lūdzu, sazināties pa tālruni (+371)67409470, vai uz e-pastu sales@ucs.lv