Ericsoft viesnīcu vadības sistēma

U_C_S  piedāvā jaunu Latvijas tirgū viesnīcu pārvaldes sistēmu – Ericsoft (Itālija) , kas domāta jebkura izmēra uzņēmumam.

Viesnīcu vadības sistēmas Ericsoft Hotel 4 priekšrocības :

• Pateicoties Biznesa Inteliģences sistēmai, jūs varat pielāgot pieejamo statistiku uz ekrāna attiecīgi jūsu vajadzībām. Šādā veidā jūs vienmēr varat saglabāt informāciju, kurā esat visvairāk ieinteresēts.

• Programmā integrēts ieņēmumu pārvaldības modulis, kas var mainīt viesnīcas tarifu cenas atkarībā no viesnīcas slodzes. Manuāli mainot cenas, jūs arī redzēsiet kāda ir slodze norādītajā periodā. Atskaitēs var pārlūkot arī viesnīcas slodzes prognozes un vidējo rezervēšanas cenu (ADR), kas vienkāršos jūsu cenu politiku.

• Integrētie programmā moduļi Channel Manager un  Booking Engine (rezervēšana tiešsaistē). Tas nozīmē, ka jūs varat pārvaldīt visus rezervēšanas portālus (booking.com, expedia, hrs, hotelbeds …), izmantojot vienu programmu – Ericsoft Hotel 4. Informācija rezervēšanai, kā arī visa nepieciešamā informācija par viesiem (vārds, adrese, piezīmes, kredītkartes dati utt.) no portāliem tiek automātiski nosūtīti uz Ericsoft Hotel 4. Jūs varat arī pārvaldīt cenas un pieejamo numuru skaitu visos portālos, izmantojot vienu sistēmu. Jums nav jāmaksā komisijas naudu par rezervācijām, kas nāk no jūsu vietnes, un jums nav jāmaksā trešajām personām par portāla centralizēto pārvaldību.

• Sistēma atbalsta visas atļautas Latvijā rēķinu apmaksas metodes. Ja esat saņēmuši pārskaitīto avansa summu no klienta, vai naudu no klienta kartes, jums atliek tikai ievadīt programmā, cik daudz naudas tiek iekasēts un kādā veidā. Izbraukšanas no viesnīcas  laikā viesim izdrukā rēķinu, kas tiek apmaksāts uz avansa rēķina vai jebkurā citā veidā. Programma ļauj apmaksāt rēķinu ar vairākām maksājuma metodēm (skaidrā naudā, ar ​​kredītkarti, dāvanu karti, avansa maksājumu  utt.).

• Parādu kontrole. Programmā ir rēķinu un to maksājumu pārbaudes mehānisms. Piemēram, uzņēmumam X ir rezervācija, kas jāmaksā ar bankas pārskaitījumu pēc viesa izbraukšanas. Kad viesis atstāj viesnīcu, rezervācija tiek slēgta ar maksājuma metodi “Bankas pārskaitījums”, tad programma brīdina, ka šis rēķins vēl nav samaksāts, un parāda to atsevišķā sadaļā, kurā var pārskatīt visus rēķinus, kas atzīmēti ar bankas pārskaitījumu un par kuriem vēl nav saņemti maksājumi. Pēc maksājuma saņemšanas to jāatzīmē programmā. Uzņēmumiem var piešķirt kredīta limitu – tādējādi programma neļaus norādītajam uzņēmumam uzkrāt nenomaksātus rēķinus par lielāku summu nekā noteikts.

Vairāk lasīt par Ericsoft sistēmu  www.ericsoft.com