Kādas ir „UCS-Premjera” sistēmas priekšrocības?

  • šis komplekss palīdz palielināt biļešu pārdošanas apjomu;
  • sniedz personāla kontroles iespējas;
  • atvieglo darbu grāmatvežiem un izklaides kompleksa menedžeriem.

Menedžera funkcijas
Kinozāles shēmas izveide. Menedžerim ir iespējas izveidot sēdvietu izkārtojumu, cenu shēmas, sēdvietu kategorijas, zāles sadalījumus (piemēram, “Parters” un “Balkons”), kurus pēc tam izmantos kasieris, pārdodot vai rezervējot biļetes. Zāles shēmas var būt gandrīz jebkuras sarežģītības.

Filmu saraksta uzturēšana.
Katrai filmai tiek norādīts nosaukums un ilgums, kas pēc tam tiek izmantots filmu sesiju plāna-shēmas veidošanā. Katrai filmai var norādīt izplatītāju un nomas periodu.

Sesiju sarakstu uzturēšana.
Katrai telpai (ja ir vairākas) tiek izveidots seansu grafiks. Sistēma brīdina par iespējamām neatbilstībām diagrammā. Beigušās un vēl nepabeigtās sesijas tiek rādītas reālajā laikā. Ir iespējams pārvaldīt arī reklāmas klipu laiku.

Biļešu cenas noteikšana.
Biļetes cena ir atkarīga no diviem parametriem – sēdvietas kategorijas un biļetes veida. Vienkāršākā gadījumā var būt tikai viena veida biļete. Bet jūs varat arī veikt bērnu, veterānu, nedēļas nogales biļetes u.c. Cenu shēmā tiek norādīti divas cenas veidi: sēdvietas kategorijā + biļešu tips. Visvienkāršākajā gadījumā šāds “pāris” ir tikai viens, un cena ir vienāda visiem pircējiem un jebkurā vietā. Ir iespējams izveidot vairākas cenu shēmas dažādiem seansiem. Katram “pārim” var izveidot savu biļešu maketu (tikai tad, ja izmanto Datamax printerus).

Personāla reģistrācija darbam ar kasi.
Tiek izveidots personāla saraksts darbam ar kasēm kinoteātrī ar savu piekļuves tiesību definīciju.

Atskaites.
Ir iespēja izveidot pārskatus par iepriekšējām sesijām, kinoteātra ieņēmumiem, apmeklēšanu, analītiskus pārskatus. Visas atskaites tiek veidotas reāllaikā. Lietotājs var arī izveidot savus pārskatus.

Kasiera funkcijas.
Kasiera darba vieta – tas ir dators savienots ar īpašu printeri, kas drukā biļetes. Kasieris, atkarībā no piešķirtām viņam tiesībām, var pārdot biļeti uz jebkuru filmu, vai rezervēt biļetes, izmantojot iepriekš izveidoto cenu shēmu.