Orderman 5 un 7- profesionālas ierīces restorānu viesmīļiem.

Orderman priekšrocības: izturīga un profesionāla tehnika. Tādas raksturīgās iezīmes kā ergonomika, dizains un izturīgums ļauj Orderman būt par līderi viesmīlības industrijas aprīkojuma ražotāju vidū.

Vadošā Eiropas restorānu aprīkojuma ražotāja Orderman mobilie termināli palīdzēs jums ievērojami palielināt apkalpošanas ātrumu, tas nozīmē – arī galdiņu apgrozījumu. Viss noslēpums slēpjas tur, ka sistēma ļauj pieņemt pasūtījumu no klienta tieši pie galdiņa un automātiski nodot to bārā vai virtuvē.

Jūsu oficianti vairāk laika varēs pavadīt terasē, kontaktējoties ar klientiem un pieņemot pasūtījumus. Šāda sistēma vidēji par 5 minūtēm samazina pasūtījuma gaidīšanas laiku un praktiski novērš nepatīkamās kļūdas pasūtījumos. Orderman – 40 000 restorānu izvēle visā pasaulē!

Par Orderman 5 lasiet šeit un par Orderman 7 – šeit.

uz iPod vai iPad bāzes

Mobilās ierīces un tehnoloģijas ir kļuvušas par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu.To vienkāršā izmantošana, ērtā piekļuve informācijai, kā arī kompaktie izmēri kalpo ne tikai kā personīgais palīgs, bet arī kā ērts darba rīks. Uzņēmums U_C_S, līderis restorānu biznesa automatizācijas sistēmu ražošanā, jau vairākus gadus piedāvā mobilos risinājumus sabiedriskās ēdināšanas iestādēm, tajā skaitā uz kompānijas Apple (iPod Touch 4G) mobilās iekārtas bāzes.
Atšķirībā no tradicionālās pasūtījumu pieņemšanas tehnoloģijas, mobilās tehnoloģijas lietošanai ir vairākas priekšrocības:
– Atsakoties no papīra blociņu izmantošanas, samazinās operāciju skaits pasūtījumu pieņemšanas laikā;
– Pārnēsājamo terminālu izmantošana nodrošina pakalpojumu ātruma un pārdošanas apgrozījuma palielināšanu un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu;
– Veicot pasūtījumu tieši pie galdiņa, viesmīlim ir iespēja uzreiz precizēt klienta vēlmes un samazināt kļūdu skaitu pasūtījuma ievades procesā;
– Portatīvie termināli ir neaizstājami tādiem restorāniem, kur tīkla vadu montāža nav iespējama (piemēram, vasaras kafejnīcās).

Tādējādi viesmīlis, pieņemot pasūtījumu ar mobilo terminālu palīdzību tieši pie galda, redz operatīvās informācijas datus par konkrētiem ēdieniem un esošām akcijām, nodrošina pasūtījuma pieņemšanas maksimālu ātrumu un precizitāti. Viesmīlis netērē laiku ceļam līdz kases sistēmai un gaidot pie stacionārā termināla, lai ievadītu pasūtījumu kases sisētemā, bet gan apkalpo viesus.

Pēc „Cornel I University” pētījumu datiem, vislielāko neapmierinātību restorānu apmeklētājiem izraisa ilgstoša pasūtījumu pieņemšanas un rēķina apmaksas ilgstoša gaidīšana. Uzņēmuma U_C_S mobilais termināls palīdzēs atrisināt šos uzdevumus un atbrīvot viesus no kaitinošās gaidīšanas.

Pasūtījumu veikšanai tieši pie galdiņiem ir nepieciešami sekojošie komponenti: mobilais piezīmjdators iPod Touch 4G, stacionārais kases termināls un ierīce, kas nodrošina saziņu starp portatīvo un stacionārās sistēmas elementiem ar Wi-Fi datu pārraidi. Diapazons bezvadu sakariem brīvā dabā ir līdz 500 m. Telpās uztveršanas attālums ir atkarīgs no sienu materiāla un biezuma. Lai nodrošinātu stabilo radio sakaru starp iPod touch 4G un galveno sistēmu, var izmantot vairākas WiFi signāla pastiprināšanas ierīces. Šī tehnoloģija ir savienojama ar r_keeper V7 kases sistēmas versiju.